Can Vücut Eğitim Merkezi

Canvem

Büyükçekmece’de bulunan Can V.E.M. Sport Center gelenleri çok memnun edebilecek seviyede temiz ve titiz bir spor salonu. Kurucularının önemli gayretleri ile yapılmış olan salon gelen spor tutkunlarına aradıkları hizmeti tam anlamıyla vermektedir.

Büyükçekmece spor salonunun internet sitesi tanıtım amaçlı olarak yapılmış ve Joomla uygulamasıdır. Seçilen içerik yöneticisi google optimizasyonunda her ne kadar zayıf kalsa da önemli bir tanıtım çalışmalası yapılmış ve bu amaçlar yirminin üzerinde içerik tanıtım sitesine reklam verilmiştir. Bu sayede çok hızlı bir şekilde Google için istenilen hedeflere ulaşılmıştır.

Netbiryer.com olarak yapmış olduğumuz diğer internet sitelerinde olduğu gibi bu internet çalışmasında da reklam çalışmları önemli bir yer tutmuş ve yapılan tasarımdan çok sitenin ulaşılabilir ve kolay bulunabilirliği sağlanmıştır.

canvem.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>